Nabídka volného pracovního místa

Pro Speciálněpedagogické centrum logopedické a surdopedické v Liberci hledáme psychologa / psycholožku na 0,5 úvazku (v případě zájmu lze úvazek rozšířit až na 1,0).

Náplň práce: Diagnostika dětí ve věku 3-cca 20 let s narušenou komunikační schopností a dětí se sluchovým hendikepem, jejich zařazování do škol. Nastavování a kontrola podpůrných opatření, konzultace s rodiči i s pedagogickými pracovníky škol a školských zařízení.
Požadujeme: Ukončené magisterské vzdělání (psychologie), překážkou není dokončování studia v závěrečné fázi. Plynulé ovládání češtiny, schopnost a chuť pracovat v týmu, zodpovědný a aktivní přístup. Výhodnou je znalost problematiky inkluze, práce s PC. Řidičský průkaz sk. B je výhodou, nikoliv nutností.
Nabízíme: Dobře vybavená vlastní pracovna, výborný pracovní kolektiv. Podpora dalšího vzdělávání, 8 týdnů dovolené, 12 dní studijního volna, tabulkový plat ve školství (první rok 12. platová třída, po roce 13.). Čerpání prostředků z FKSP. Rozvržení pracovních dní po dohodě.
Nástup možný od února 2023.
Motivační dopis spolu s životopisem zasílejte na: novakova@spcliberec.cz, případně nás kontaktujte na telefonní číslo 724 327 874.