Nabídka volného pracovního místa - odloučené pracoviště Česká Lípa

Pro Speciálněpedagogické centrum logopedické a surdopedické v Liberci, hledáme kolegu / kolegyni na pozici speciální pedagog logoped, v úvazku 1,0.

Náplň práce: Speciálně pedagogická diagnostika dětí ve věku 3-cca 20 let s narušenou komunikační schopností, jejich zařazování do škol, ambulantní logopedická péče. Nastavování a kontrola podpůrných opatření, konzultace s rodiči i s pedagogickými pracovníky škol a školských zařízení.

Požadujeme: Ukončené magisterské vzdělání (SZZ logopedie). Plynulé ovládání češtiny, schopnost a chuť pracovat v týmu, zodpovědný a aktivní přístup. Výhodnou je znalost problematiky inkluze, práce s PC.  Řidičský průkaz sk. B je výhodou, nikoliv nutností.

Nabízíme: Dobře vybavená vlastní pracovna, výborný pracovní kolektiv. Podpora dalšího vzdělávání, 8 týdnů dovolené, 12 dní studijního volna, tabulkový plat ve školství. Čerpání prostředků z FKSP.

Nástup možný od září 2023, případně dle dohody.

Motivační dopis spolu s životopisem zasílejte na: novakova@spcliberec.cz, případně nás kontaktujte na telefonní číslo 724 327 874.